Adelina Tahiri poston foto nga Viena, pamje luksoze

Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në vend.

Çdo postim i saj në rrjete sociale padyshim se merr vëmendje të madhe, këngëtarja bën një jetë luksoze dhe këtë e ka treguar përmes fotove e videove që ka postuar vazhdimisht në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto ku është shkrepur në Vienë.

Adelina kësaj here ka ndëruar destinacion duke vizituar Vienën, një vend shumë i bukur, këtë e ka dëshmuar edhe këngëtarja me foton që ka postuar.

I urojmë pushime të këndshme! /Kosovarja/

SHARE